Kolorowe kulki do suchego basenu

Każdy basen potrzebuje odpowiednich piłeczek! U nas znajdziesz kulki do suchego basenu dla dzieci w 54 kolorach! Stymuluj rozwój swojego malucha, pobudzaj zmysły dziecka i ucz poprzez zabawę! Różnokolorowe piłeczki do wypełnienia suchych basenów, zapewnią Twoim pociechom ogrom wrażeń, mnóstwo bodźców i wspaniałej zabawy.

Kolorowe piłeczki są całkowicie bezpieczne dla każdego malucha, pasują do małych dziecięcych rączek, a zestawienie wielu kolorów jednocześnie będzie wspomagało zdrowy i zrównoważony rozwój. Wypełnienie basenu kuleczkami w różnych kolorach to nie tylko zabawa, ale doskonały masaż dla dziecka, nauka chwytania, liczenia i poznawanie kolorów! Wiele kolorów piłeczek daje wiele możliwości! Samodzielnie skomponuj wybrany przez siebie zestaw i zapewnij frajdę swoim dzieciom!

Specjalny skład naszych piłeczek do basenów sprawia, że nie ulegają odkształceniom, są wytrzymałe i całkowicie bezpieczne. Ty kupujesz świetny produkt, a Twoje dziecko ma frajdę i może poznawać świat na swoich zasadach!

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz konto?
Log in instead lub Reset hasła