Huśtawki Bunny

Huśtawki Bunny uczynią pokój każdego dziecka bardziej przytulnym i zapewnią niepowtarzalny klimat, bo kto z nas nie marzył o huśtawce kiedy sam był dzieckiem? Materiałowa huśtawka Bunny zapewni dziecku bezpieczeństwo, komfort i ogromne pokłady świetnej zabawy.

W sklepie Puchateek znajdziesz mnóstwo wersji kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu dopasujesz huśtawkę do wystroju i aranżacji wnętrza Twojej pociechy. Ważnym aspektem jest pełne bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu oparcia i zapięcia maluch będzie bezpieczny w trakcie nawet najbardziej szalonej zabawy.

Modele Bunny wykonane zostały z wysokiej jakości, naturalnych materiałów - drewna sosnowego i miękkiego, wygodnego siedziska, ozdobionego uroczymi uszami króliczka. Maluch, który potrafi już samodzielnie siedzieć, będzie czerpał ogromną radość z zabawy na naszych huśtawkach przez wiele godzin.

Wysoka jakość wykorzystanych materiałów gwarantuje, że huśtawka będzie służyć dziecku przez bardzo długi czas, a naturalne elementy użyte do produkcji gwarantują zdrową zabawę, na każdym etapie rozwoju.

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Posiadasz konto?
Log in instead lub Reset hasła