O nas

Twój maluch jest dla Ciebie najważniejszy na świecie? Dla nas to jasne! Właśnie z takiej miłości do dzieci powstała marka Puchateek. Niesiemy rodzinom to, co najważniejsze - chwile bliskości i wspólnej zabawy. Tworzymy produkty, które zaczarują dzieciństwo Twojej pociechy. Radość zabawy i uśmiech dzieci to dla nas nieskończone źródło inspiracji.

Handmade

Cenimy sobie rzemiosło, dlatego nasze produkty są wyjątkowe. Każdy z nich jest wykonany ręcznie z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Kochamy to, co robimy i widać to w naszych zabawkach. Wybierając je, masz pewność wysokiej jakości i tego, że są jedyne w swoim rodzaju.

Materiały

Tworząc naszą ofertę, korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości. Wytrzymałość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania są dla nas ważne. Tak samo jak komfort korzystania z nich. Wybieramy delikatne i miękkie tkaniny, które zapewniają dzieciom wygodę. Stawiamy na materiały, których jakość jest potwierdzona certyfikatami.

Firma

Jesteśmy firmą rodzinną i to właśnie tą wartością kierujemy się, tworząc nasze produkty. Uszczęśliwiamy maluchy i ich rodziny. Dbamy o Was jak o własnych bliskich.

Jakość

Cenimy najwyższą jakość. To ona sprawia, że nasze produkty są wytrzymałe i bezpieczne. Staranie projektujemy nasze zabawki i przywiązujemy wagę do najmniejszych detali. Nasze produkty posiadają certyfikaty poświadczające zgodność z unijnymi przepisami. Wybierając nasze rozwiązania, masz pewność, że Twoje dziecko korzysta z najlepszej jakości materiałów.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz konto?
Log in instead lub Reset hasła